JESTESMY JEDYNYM OFICJALNYM CENTRUM SZKOLENIOWYM                     SPINNING® W POLSCE

 

Zostań Instruktorem Spinning®
Najbardziej rozpoznawalnego programu indoor cycling na świecie. Podczas tego intensywnego szkolenia dowiesz się między innymi :Prawidłowe ustawienie roweru i zasady bezpieczeństwa, tworzenie profili zajęć Spinning®, Praca z pomiarem tętna i strefy energetyczne w programie Spinning®


Udzial w szkoleniu daje Ci Międzynarodowe uprawnienia

 

 

Ten jednodniowy , intensywny i wszechstronny kurs obejmuje praktyczne i teoretyczne koncepcje oparte na najlepszych praktykach trenerskich, najnowsze informacje naukowe dotyczące ćwiczeń fizycznych i uaktualnienia w dziedzinie treningu na rowerze stacjonarnym. Instruktorzy najpierw zapoznają się z podstawowymi zasadami programu Spinning®, a następnie nauczą się tworzyć wyjątkowe profile w skuteczny sposób wykorzystując wiedzę, umiejętności i techniki , a wszystko to w bardzo pozytywnej atmosferze.

Spinning® Continuing Education to seria 2 i 4-godzinnych warsztatów, które rozwiną Twoją wiedzę i umiejętności w konkretnym, wąskim zakresie tematycznym i sprawią, że staniesz się specjalistą w tym co robisz.

Każde szkolenie CED składa się z teoretycznego wykładu, omówienia możliwości i sposobu zastosowania w praktyce oraz kończy się wspólną jazdą prowadzoną przez Master Instruktora.